• Adres İstanbul Yenibosna
  • Email info@liderpatronlar.com.tr
  • Telefon +90 546 480 10 10

HAKKIMIZDA

Lider Patronlar Birlikten Doğan güç. İşiniz, işimiz.

Lider Patronlar Birliği, farklı sektörlerden 50 kişilik ana üye kadrosu ve 10 kişilik misafir kadrosu olmak üzere toplam 60 kişiden oluşur. Düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılara farklı sektörlerden 50 iş insanı ve 10 misafir katılır. Toplantıların yanı sıra, 50 kişilik ana üye kadrosu, tek tek veya gruplar halinde, birbirlerini iş yerlerinde ziyaret ederek referanslarını ve iş geliştirme olanaklarını görüşürler.

  • Toplantı Saatleri Çarşamba 06:15

Neler Yapıyoruz

Küreselleşen dünya ve dijital devrim, günümüzde farklı uzmanlık dallarının birlikte çalışmasını zorunlu kılıyor. Ticaret reklamsız, reklam yazılımsız, yazılım hukuksuz ilerleyemiyor. Bu durum tüm sektörler için geçerli. Büyümek, ülkemize ve geleceğimize katkı sağlamak için her sektörden uzmanlarla iş birlikleri kurmaya ihtiyacımız var.


Lider Patronlar Birliği üyeleri, güvendikleri kişilerin referanslarıyla tanışır, mali müşavirden avukata, doktordan matbaacıya kadar her sektörden güvenilir tanıdıklarla çalışma olanağına kavuşurlar. Birlik üyesi olan tanıdıklarına iş yönlendirmeleri yaparak, ‘kazan-kazan’ mantığında çalışan çözüm ortakları bulurlar.


Lider Patronlar Birliği, 50 ana ve 10 misafir üyeden oluşan 60 kişilik gruplarıyla farklı sektörlerden yöneticileri bu amaçla birbirine bağlar. Başarılı, vizyoner ve dürüst iş insanlarını girişimcilik ve büyüme odaklı bir bakış açısıyla, giderek genişleyen network’lerde buluşturur.